Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Другий круїзний лайнер для розміщення українських біженців підготували в Шотландії

3 Вересня 2022, 18:17

Напередодні, до шотландського портового міста Глазго прибув круїзний лайнер MS Ambition, який разом із MS Victoria буде використовуватися для тимчасового розселення українських біженців. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на ВВС.

На борту лайнера можна розмістити 1750 людей в 714 кабінах. Протягом пів року MS Ambition буде пришвартований, тож мешканці лайнера зможуть залишити його в будь-який час. Зазначається, що біженці з України на палубі матимуть доступ до ресторанів, місць відпочинку для дітей, крамниць та послуг із прибирання. Також мешканці зможуть отримати медичні та соціальні послуги.

Міністр уряду Шотландії з питань українських біженців Ніл Ґрей наголосив, що круїзний лайнер – це лише тимчасове місце розселення біженців.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну уряд Шотландії запровадив спонсорську схему, яка передбачає виплати шотландцям, які погодяться прийняти в себе українських біженців. Країна зобов’язалася прийняти 3 тис. біженців з України, але зараз це число перевищило 15 тисяч.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв про те, що Шотландія орендувала пором для розміщення біженців з України.

Фото: AMBASSADOR CRUISE LINE