Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук — українцям на ТОТ: не дайте використати себе та дітей у програмі «Живий щит»

2 Вересня 2022, 13:15

Віцепрем’єр Ірина Верещук під час включення до прямого етеру на телеканалі ICTV попередила батьків школярів на тимчасово окупованих територіях України, що навчання за вимогами окупантів — це пастка. Ворог насильно примушує віддавати дітей до шкіл із російськими програмами та здебільшого намагається запроваджувати навчання офлайн — за партами.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

«Це робиться свідомо. Головна небезпека — програма „Живий щит“. Це програма міністерства оборони рф, а не освіти. росія — держава-терорист. Коли наша армія почне деокуповувати ТОТ, загарбникам будуть потрібні наші діти та жінки у школах і садочках як заручники. Щоб ними прикриватися», — пояснила посадовиця.

Вона закликала батьків із дітьми якомога швидше евакуйовуватися з тимчасово окупованих територій. Так люди не лише убезпечать себе та свої сім’ї, а й допоможуть ЗСУ легше виконати їхню роботу та звільнити наші землі від ворога.

Нагадаємо, раніше Ірина Верещук закликала батьків школярів на ТОТ виїжджати. Посадовиця радить організувати навчальний процес у режимі онлайн. Але найбільш вдалий і безпечний варіант — евакуація сімей із дітьми на підконтрольну Україні територію.