Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Прибічники країни-агресора потрапляють під жорсткі обмежувальні заходи: список очолили доньки путіна

2 Вересня 2022, 13:36

Сьогодні Уряд на своєму засіданні підтримав ініціативу Мінреінтеграції та схвалив новий пакет обмежувальних заходів. Він стосується 99 фізичних та 178 юридичних осіб.

Пропозиції щодо цих санкцій надали органи влади за дорученням Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Зокрема, йдеться про підприємства військово-промислового комплексу рф, посадових осіб нацбанків росії та білорусі, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Потрапили під обмеження й інші російські і білоруські компанії та громадяни цих країн – ті, що сприяли агресії рфпроти України та за допомогою яких росія намагалася обходити застосовані проти неї санкції.

До прикладу, передбачено застосування санкцій до групи компаній «Сернія» і пов’язаних осіб – саме вони використовувались рф для обходу санкційних обмежень і постачання продукції мікроелектроніки для потреб військово-промислового комплексу. До російських виробників мікроелектроніки і програмного забезпечення та компаній, що причетні до хакерських атак.

Також застосовуються санкції до групи компаній «Царьград», що поширюють проросійську пропаганду, та компаній, що займалися майнінгом в інтересах промислового сектору країни-агресора.

Список одіозних персон, що потрапили під жорсткі обмеження, очолили доньки володимира путіна.

Варто додати, що санкції проти них усіх застосували також і США. Тож відтепер обмеження до держави-агресора та її прибічників застосовуватимуться синхронно країнами-партнерами і Україною.

Мінреінтеграції, за поданням якого Уряд ухвалив новий санкційний пакет, висловлює щиру подяку за співпрацю, участь у підготовці списку та надані пропозиції: Мінстратегпрому, Мінмолодьспорту, НБУ, Міносвіти, Федерації роботодавців України.