Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Евакуаційний потяг: сотні врятованих та одне нове життя

1 Вересня 2022, 17:49

Серед більшості не надто оптимістичних історій нашого воєнного сьогодення час від часу трапляються такі, що зворушують до глибини душі й нагадують про істинний сенс нашої боротьби.

Одна з таких нещодавно трапилася в евакуаційному поїзді Покровськ – Дніпро – Львів. З-поміж інших пасажирів на цей рейс потрапила молода жінка зі Слов’янська на останньому місяці вагітності. На під’їзді до Козятина провідниця звернула увагу на те, що у вагітної почали відходити води. Відразу покликала начальницю поїзної бригади та медиків, які супроводжували рейс. Вони почали надавати вагітній необхідну допомогу. По прибуттю на станцію її передали бригаді «швидкої». У місцевій лікарні жінка народила здорового хлопчика.

Ось так евакуаційний рейс не просто врятував багато життів, а й поповнився новим. Ця зворушлива історія вкотре нагадує, що кожен з нас зараз бореться не просто за існування нашої держави. А за те, щоб наші сміливі й самовіддані жінки мали змогу народжувати своїх малюків у безпечних українських містах. Ми боремось за майбутнє нашої нації і продовжуватимемо це робити за будь-яких умов.

Нагадаємо, нещодавно віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук звернулася до мешканців прифронтових регіонів та ТОТ: «Врятувати дітей від небезпеки – обов’язок держави та кожного дорослого. Саме тому я не втомлююсь закликати: не наражайте дітей на ризик, виїжджайте. Будьте відповідальними батьками, опікунами, вихователями! На вас разом з дітками чекають у багатьох безпечних регіонах!».

Фото: Freepik