Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук до батьків школярів на ТОТ: «Захистіть дітей, виїжджайте!»

1 Вересня 2022, 17:44

Віцепрем’єр Ірина Верещук повідомила, що цьогоріч рішення про проведення першого дзвоника кожна територіальна громада ухвалювала самостійно, адже війна змінила формат шкільного свята. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

На тимчасово окупованих територіях особлива ситуація. Посадовиця радить організувати навчальний процес у режимі онлайн. Але найбільш вдалий і безпечний варіант – евакуація сімей із дітьми на підконтрольну Україні територію.

«Мінреінтеграції та Міносвіти спільно вирішили, що діти на ТОТ навчатимуться дистанційно у школах, що знаходяться на підконтрольних територіях. Їм викладатимуть вчителі, які фізично перебувають на них. Разом з тим, вкотре нагадую батькам: кращий варіант захистити дитину – виїхати з нею на територію вільної України!», – зауважила Ірина Верещук.

Вона нагадала, що у разі виникнення проблем з виїздом слід телефонувати на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції за номером: 15-48.

Нагадаємо, українські діти за кордоном зможуть продовжити навчання у школах онлайн.

Фото: Мінреінтеграції