Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

25-кілометрову «зону безпеки» біля кордону з росією перед новим навчальним роком створила Сумська ОВА

1 Вересня 2022, 11:23

На Сумщині для школярів створили 25-кілометрову «зону безпеки» біля кордону з рф. Учні навчатимуться лише дистанційно. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Telegram-канал Media Center Ukraine.

В області вирішили, що у тих навчальних закладах, де буде можливість проводити навчання онлайн та офлайн, буде змішана форма, однак йдеться про школи з обладнаними бомбосховищами.

«У деяких школах освітній процес можливий лише в форматі онлайн – це 25-кілометрова «зона безпеки» від кордону з росією. Обстріли окупантів не бувають більше ніж на 15 кілометрів вглиб території. Ще 10 кілометрів ми додали для більшої безпеки», – зазначив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

Щодо шкіл і садочків, то у тих закладах, де вдалося облаштувати бомбосховища, батьки вважають, що дітям буде комфортніше, ніж знаходитися вдома.

Нагадаємо, раніше РеІнформ розповідав про те, що на Львівщині пропонують зводити оригінальні бомбосховища. Вони нагадують помешкання гобітів – вигаданого народу з книг Джона Рональда Руела Толкіна.

Фото: pon.org.ua