Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні буде створено мережу регіональних представництв Уповноваженого з питань зниклих безвісти

31 Серпня 2022, 21:39

Відтепер українці, що втратили зв’язок з рідними через війну, зможуть звернутися по допомогу безпосередньо за місцем проживання. Майже у всіх областях відкриються представництва офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

На чолі з Уповноваженим Олегом Котенком в Мінреінтеграції відбулася перша настановча нарада з регіональними координаторами. Обговорили роботу представництв на місцях.

«Іноді для успішного пошуку людини важлива кожна секунда, якої не можна гаяти. Розширивши команду, ми зможемо оптимізувати та пришвидшити роботу», – впевнений Олег Котенко.

Вже з понеділка координатори зможуть приступити до виконання своїх обов’язків. Налагодити з ними зв’язок можна через гарячу лінію Уповноваженого.

До уваги!

Телефон гарячої лінії колл-центру: 0 800 339 247 або ж у вигляді смс-повідомлень за номером: 095 896 0421 у Viber та Telegram.

Як уже повідомляв РеІнформ, раніше Уповноважений з питань зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко передав спеціалізовані автомобілі-рефрижератори на потреби ЗС України в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Фото: Мінреінтеграції