Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У столичних закладах освіти навчатимуться майже 3600 дітей-переселенців

31 Серпня 2022, 14:57

Загалом у Києві наразі перебуває майже 180 тис. школярів, з них 138 тисяч розпочнуть новий навчальний рік офлайн. Але навіть обравши один із типів навчання для дитини, батьки можуть його змінити. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Офіційний портал Києва.

Столичні школи, в яких є укриття, готові одночасно прийняти 145 тисяч людей. У навчальному процесі офлайн зможуть брати участь педагоги та школярі відповідно до місткості укриття.

Щоб навчання не припинялося під час оголошеної тривоги, облаштували класи, які забезпечені необхідними речами. Кожен день буде починатися з нагадування дітям про заходи безпеки під час повітряної тривоги.

Онлайн-освіта можлива і в класах, де діти приходять до шкіл, оскільки там є техніка для віртуальної присутності дитини на уроках.

Учні шкіл, які не відкриються для очного навчання, можуть за наявності місць перейти до іншого закладу для отримання освіти офлайн.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв про те, як перевести дітей до нової школи за місцем тимчасового перебування та які документи слід надати.

Фото: Офіційний портал Києва