Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Вінниччині тривають тренінги з управління центрами розміщення ВПО

30 Серпня 2022, 18:43

На Вінниччині наразі перебуває понад 180 тисяч внутрішньо переміщених осіб із небезпечних територій України, тому наразі в регіоні активно співпрацюють з міжнародними організаціями, які спрямовують свою діяльність на допомогу ВПО. Нині в області тривають тренінги в межах програми СССМ (Camp Coordination and Camp Management) Міжнародної організації з міграції (МОМ), що має на меті забезпечити ефективне управління центрами розміщення переселенців і задоволення їхніх потреб. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Вінницьку обласну військову адміністрацію.

Від МОМ допомогу вже отримали 60 територіальних громад Вінниччини. Крім того, завдяки організації в межах проєкту з виплати нецільової грошової допомоги (CASH) майже 10 тис. ВПО у 12 громадах області було виплачено фінансову допомогу.

Також у регіоні завершили ремонтні роботи в трьох центрах розміщення переселенців і найближчим часом відремонтують приміщення ще шести.

У межах програми СССМ на Вінниччині МОМ разом зі своїми партнерами провела оцінку 111 центрів колективного розміщення внутрішньо переміщених осіб, з яких організація відбере 30 і надалі надаватиме їм комплексну допомогу.

Раніше ми повідомляли, що у Вінницькій області міжнародні партнери допомагають розміщувати певні категорії ВПО.

Фото: Вінницька ОВА