Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Закарпаття – регіон-лідер з підтримки ВПО

30 Серпня 2022, 12:46

Понад 410 тисяч наших громадян евакуювалися із небезпечних регіонів на Закарпаття, про це йшлося нещодавно на координаційній нараді під керівництвом заступника голови Закарпатської ОВА Петра Добромільського, повідомляє РеІнформ з посиланням на сайт Закарпатської ОВА.

Зокрема, обговорювалися питання активізації співпраці з гуманітарними партнерами у напрямку грошової підтримки та якнайшвидшої реконструкції житла для вимушених переселенців.

З-поміж іншого увагу присутніх було акцентовано на тому, що уже понад 233 тисячі осіб отримали виплати загальною сумою 44,8 млн грн від 13 організацій (УВКБ ООН, Міжнародної організації з міграції, Всесвітньої продовольчої програми ООН та інші).

«Є потреба у продуктових наборах та гігієнічних засобах. За координації обласної військової адміністрації гумдопомогу розподіляють адресно туди, де люди цього найбільше потребують. Ми вдячні партнерам і сподіваємося на подальшу підтримку», – зауважив заступник голови Закарпатської ОВА.

Варто зазначити, що у регіоні стимулюють розселення ВПО в приватному секторі: власники домогосподарств, котрі прихистили переселенців, отримують компенсації на комунальні послуги, також їх долучатимуть до кешових програм.

Слід додати, що в області  активно готуються до початку нового навчального року.

Наразі ж, гості Закарпатського краю можуть не лише насолодитися дивними краєвидами та древніми замками, а й узяти участь культурно-мистецьких заходах. Як-от у воркшопі «Спільно Кемп», що розташувався на локації поблизу військово-цивільної адміністрації.

Довідка. Проєкт «Спільно Кемп» втілює обласна військова адміністрація, ГО «Культурна платформа Закарпаття» за підтримки Дитячого фонду UNICEF Ukraine у межах ініціативи «Спільно | твоя підтримка поруч».

Нагадаємо, нещодавно РеІнформ повідомляв про те, що релоковані зі сходу підприємства пропонують робочі місця за багатьма спеціальностями.

Фото. Закарпатська ОВА