Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: Уряд разом з місцевою владою напередодні зими забезпечать внутрішніх переселенців належними умовами

29 Серпня 2022, 22:50

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук під час робочої поїздки на Одещину відвідала місце компактного проживання ВПО в обласному центрі соціально-психологічної допомоги, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. До початку зимового періоду сюди планують поселити кілька десятків людей, тому готовність до опалювального сезону – першочергове завдання.

«Країна має прийняти найближчим часом тисячі ВПО, які евакуюються з небезпечних регіонів. Додаткові місця для їх розміщення готуються скрізь. Задача місцевої влади – забезпечити місця компактного поселення ВПО утепленням, необхідним обладнанням, паливними матеріалами. Уряд своєю чергою також допомагає. Долучаються міжнародні гуманітарні організації. Забезпечення належних умов для переселенців напередодні зими – наша спільна відповідальність. Разом здолаємо виклики та перезимуємо!» – переконана посадовиця.

Як уже повідомляв РеІнформ, переселенців, які отримують державну фінансову допомогу, стає дедалі більше. Про це свідчать інформація від самих ВПО та офіційна статистика.

Фото: Мінреінтеграції