Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Цьогоріч Одеський міжнародний літературний фестиваль відбудеться у Батумі

28 Серпня 2022, 21:47

VIII Одеський міжнародний літературний фестиваль відбудеться у грузинському курортному місті Батумі. Він розпочнеться 5 жовтня й триватиме до 8 числа місяця. Війна росії проти України та її вплив на світ стане однією з головних тем літературного форуму, повідомляє РеІнформ з посиланням на International Literature Festival Odesa.

У фестивалі візьмуть участь українські, грузинські, швейцарські, румунські, польські та турецькі письменники. Крім літературних читань, відбудуться дискусії на політичні теми у Європі та світі.

Фестиваль проводиться двома мовами: тексти закордонних авторів будуть читатися мовою оригіналу та в українському перекладі. Також буде організовано спеціальне читання для українських дітей-біженців.

Деякі представники України братимуть участь у заходах онлайн. Всі заходи фестивалю транслюватимуться на ютубі та фейсбуці. Посилання мають з’явитися на сайті ближче до початку фестивалю.

Раніше РеІнформ повідомляв, що у Баварії офіційно зареєструвалося 175 тисяч українських біженців, які втікали від війни з небезпечних регіонів України.

Фото: newsgeorgia.ge