Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Я боротимусь за тебе»: в Україні створили серію коміксів про героїв, які захищали Азовсталь

28 Серпня 2022, 16:48

До Дня Незалежності України журнал соціальних мальописів Inker презентував серію коміксів про українських військових, які захищали «Азовсталь», і цивільних маріупольців, що знайшли прихисток у підземеллях заводу. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на сайт Inker.

Номер складається з 4 репортажів, один із яких – «Я боротимусь за тебе». Комікс показує відчайдушну історію кохання та боротьби, яка триває донині.

Скрін із коміксу «Я боротимусь за тебе»

Другий репортаж має назву «Злітай у пекло і повернись». У його основі – розповідь учасника першої секретної операції з доставляння допомоги й евакуації поранених з Азовсталі. Герой розповів, як його команда подолала 100 кілометрів над окупованою територією на гелікоптері на висоті 5 метрів над землею.

Скрін із коміксу «Злітай у пекло і повернись»

Ще один репортаж «Тітка Суп» базується на спогадах Наталі Бабеуш – працівниці комбінату, яка годувала дітей на «Азовсталі».

Скрін із коміксу «Тітка Суп»

Останній репортаж має назву «Бомбосховище». Це історія дружини азовця, яка 2 місяці переховувалася у бункерах заводу з чотиримісячним сином.

Скрін із коміксу «Бомбосховище»

Inkerце «журнал соціального мальопису», який виходить щомісяця українською й англійською мовами. До повномасштабного вторгнення рф журнал публікував соціальні комікси про світові події та важливі соціальні теми: політичні режими, викрадення та ґвалтування жінок, відстоювання прав людей і тварин. Разом із виходом першого коміксу про Маріуполь Inker заявив про перезапуск видання.

Нагадаємо, раніше РеІнформ розповідав про те, що український проєкт Dewscots створює книжку-комікс про героїв війни «Літопис Всесвіту Дюскотс». У ній будуть описані історії простих українців. Це буде перший із шести запланованих томів коміксу.