Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Уряд подав у Раду законопроєкт щодо співпраці України з Міжнародним кримінальним судом

20 Квітня 2022, 7:54

Кабінет Міністрів погодив і подав до Верховної Ради законопроєкт, що регулює співпрацю України з Міжнародним кримінальним судом. Про це міністр юстиції України Денис Малюська сказав в ефірі телемарафону, передає Укрінформ.

«Ми погодили та подали у Верховну Раду законопроєкт, який, власне, регулює співпрацю України з Міжнародним кримінальним судом, з тим, щоб Міжнародний кримінальний суд міг ефективніше притягувати військовослужбовців російської федерації до кримінальної відповідальності, щоб усі вони рано чи пізно закінчили свою кар’єру в Гаазі», – сказав Малюська, розповідаючи про те, які рішення були ухвалені на засіданні уряду.

Окрім того, за його словами, уряд погодив «нормативний документ – великий, глобальний і значний, що стосується роботи реєстрів і нотаріусів під час воєнного стану».

«Це означає, що вже протягом найближчого часу, найближчими днями буде відкритий ринок нерухомості та буде змога оформляти значно більше реєстраційних дій, що стосується юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців з обмеженнями, пов’язаними з воєнним станом. Усім, хто зацікавлений, треба буде читати цю постанову Кабінету Міністрів», – розповів міністр.