Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: Заклади освіти, які планують працювати у режимі онлайн, розмістять внутрішньо переміщених українців

26 Серпня 2022, 18:07

Кожна сім’я, що евакуюється з небезпечних регіонів і з тимчасово окупованих територій, буде забезпечена належними умовами для проживання та перезимує у теплі. Це першочергова задача влади, наголосила віцепрем’єр Ірина Верещук під час сьогоднішньої робочої наради, присвяченої проблемам внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на сайт Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Наразі в Україні значна кількість освітніх закладів готується до навчального року, але разом з тим збирається працювати у режимі онлайн. Їхні приміщення – утеплені й обладнані – можуть стати гарним прихистком для внутрішньо переміщених осію. Було вирішено збільшити кількість закладів, які переобладнають під місця компактного проживання внутрішніх переселенців.

Також вирішили долучити міжнародні та національні організації до ресурсної підтримки розгортання додаткової кількості місць для розміщення внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб у закладах освіти.

Як уже повідомляв РеІнформ, санаторій у Кременчуці та два дитсадки у Черкасах планують перетворити на прихистки для внутрішньо переміщених осіб.