Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Маріуполі більшість містян не збирається брати участі у псевдореферендумі – розвідка

26 Серпня 2022, 17:31

У тимчасово окупованому Маріуполі більшість опитаних людей відмовляється брати участь у можливому «референдумі» або прямо не відповідає на таке запитання. Про це повідомляє Реінформ з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Нечисленні групи колаборантів (переважно з 2-3 жінок) відвідують помешкання в усіх районах окупованого Маріуполя. Вони роблять це для того, щоб дізнатися, скільки людей у місті. Під час візитів вимагають надати документи з пропискою, а також з’ясовують місце перебування найближчих родичів. Однак лише близько 5-7% опитаних чітко висловили готовність прийти на «виборчі дільниці» та «проголосувати».

У Маріуполі залишилися переважно люди віком 45-70 років. Вони негативно ставляться до рф і представників окупаційних адміністрацій, тому дату проведення так званого референдуму можуть перенести.

При цьому з 1 вересня окупанти припинять видавати містянам «гуманітарну допомогу» – дешеві набори продуктів (крупа, консерви). Однією з причин такого рішення називають низький попит серед маріупольців на отримання громадянства росії.

Нагадаємо, міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив, що більшість містян не хоче брати участі у псевдореферендумі окупантів.

Фото: телеграм ГУР МО