Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Майже 150 тисяч нових бізнесів з початку війни відкрилися в Україні

26 Серпня 2022, 15:07

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україні зареєстрували майже 150 тисяч нових бізнесів, 132 тисячі з них становлять фізичні особи-підприємці, а понад 14 тисяч – юридичні особи, повідомляє РеІнформ з посиланням на сайт «Опендатабот».

Кількість реєстрацій нових бізнесів щомісяця тільки зростає. Найбільший показник зафіксовано у перший тиждень серпня – 5306 нових ФОПів. Для порівняння, в останній тиждень до вторгнення рф їх було зареєстровано 5231.

З 24 лютого помітно змінилися й напрями діяльності малого та середнього бізнесу. Станом на кінець серпня найбільше реєструють ФОПи, пов’язані з роздрібною й оптовою торгівлею. Також за останні пів року було зареєстровано понад 14 тисяч юридичних осіб.

На перших місцях за кількістю реєстрацій опинилися компанії, які надають соціальну допомогу, займаються оптовою торгівлею та діяльністю громадських організацій.

Наразі в Україні працює 1,9 млн фізичних осіб-підприємців.

Нагадаємо, раніше РеІнформ розповідав про програму «Конкурентоспроможна економіка України» від агентства США з міжнародного розвитку USAID. У межах програми планують видати малому та середньому українському бізнесу 50 грантів для розвитку.

Фото: drohobych-rada