Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Результати опитування: як українці ставляться до жителів окупованих Криму та Донбасу?

26 Серпня 2022, 16:07

Ставлення до мешканців окупованого рф Криму, а також жителів окремих областей Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) серед українців погіршується, повідомляє РеІнформ з посиланням на результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Так, до мешканців окупованого Криму позитивно ставляться 22% українців, негативно – 23%, нейтрально – 45%. Для порівняння, у квітні цього року позитивно ставився 41% громадян, негативно – 14%, а нейтрально – 40%.

Щодо мешканців Донецької та Луганської областей, то тут позитивно ставляться тільки 14% українців, негативно – 47%, нейтрально – 32%. Знову ж таки у квітні 27% респондентів ставилися позитивно, 31% – негативно, а 37% – нейтрально.

Опитування проводилося протягом 17-18 серпня 2022 року. Всього опитали 1000 респондентів методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера.

Дослідження проводили по всій Україні, за винятком тимчасово окупованих росією територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування був відсутній український мобільний зв’язок. Помилка репрезентативності отриманих даних з довірчою ймовірністю 0,95 становить не більше 3,1%.

Нагадаємо, раніше РеІнформ публікував опитування про те, що більшість українців вважатиме перемогою.

Фото: theukrainians.org