Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: Маємо забезпечити внутрішніх переселенців необхідною медичною допомогою та ліками

25 Серпня 2022, 21:03

Десятки тисяч ВПО, які зараз переміщаються з небезпечних регіонів, часто потребують допомоги медперсоналу та ліків, але не знають, де та як їх отримати. У місцях їх компактного проживання та хабах така інформація часто відсутня.

Про це йшлося на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра України Ірини Верещук, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Вирішили: Міністерство охорони здоров’я України спільно з обласними військовими адміністраціями та Мінреінтеграції розроблять дієвий механізм отримання ліків і медичної допомоги для вимушених переселенців. Крім того, у МКП і хабах буде розміщено спеціальну інфографіку з покроковим алгоритмом, куди звертатися за ліками та медичною допомогою.

Для своєчасної вакцинації внутрішньо переміщених осіб МОЗ спільно з ОВА доручено організувати роботу мобільних медичних бригад, які забезпечуватимуть ВПО у місцях їх компактного проживання всім спектром необхідних вакцин.

Як уже повідомляв РеІнформ, під час одного з ефірів Ірина Верещук нагадала, що під час евакуації з небезпечних регіонів для маломобільних груп населення та літніх людей передбачені всі умови, в тому числі безкоштовний спеціально обладнаний транспорт.