Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мобільні групи служби зайнятості Донеччини відновили свою роботу

25 Серпня 2022, 12:57

Мобільні групи служби зайнятості Донеччини відновлюють вуличні інформаційно-роз’яснювальні акції. Група рекрутерів Слов’янського центру вже провела у Києві перший захід, повідомляє РеІнформ з посиланням на Донецьку обласну державну адміністрацію.

У столиці спеціалісти центру побували у місцях перебування внутрішньо переміщених осіб, зокрема в районному ЦНАПі й у парку відпочинку.

Рекрутерам вдалося поспілкуватись із переселенцями зі Слов’янського регіону та розповісти їм про спектр послуг, який нині пропонує служба зайнятості безробітним громадянам. Крім того, фахівці надали детальні консультації щодо працевлаштування.

Такі вуличні акції планують проводити й в інших містах України.

Переглянути всеукраїнську базу вакансій можна у Telegram-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості». Також можна написати до чатбота у Telegram Донецької обласної служби зайнятості або зателефонувати до центрів зайнятості Донеччини. Телефони гарячих ліній останніх можна переглянути тут.

Нагадаємо, на Прикарпатті для підтримки переселенців створили мобільні бригади, які виїжджають у територіальні громади та надають їх населенню психологічну допомогу.

Фото: Донецька ОДА