Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Дніпропетровщині продовжують допомагати з працевлаштуванням ВПО із Донеччини

24 Серпня 2022, 16:49

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб є одним із пріоритетів у державі. Саме тому мобільні групи служби зайнятості Донеччини продовжують роботу у напрямі працевлаштування ВПО, днями вони поспілкувалися з переселенцями у Кам’янському. У межах взаємодії з внутрішньо переміщеними особами мобільні групи відвідали місцевий ЦНАП і благодійний фонд «Карітас». Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Донецьку обласну військову адміністрацію.

Фахівці розповіли про основні послуги служби зайнятості для безробітних, про вакансії з наданням житла й інших соціальних гарантій, про професійне навчання, про постановку на облік тощо, відповіли на зустрічні питання.

Серед присутніх переселенців були й підприємці, які тимчасово перемістили сюди свій бізнес. Їх поінформували про компенсації роботодавцям витрат на оплату праці та про гранти на розвиток справи від держави та міжнародних організацій.

Раніше ми повідомляли, що уряд розширив можливості забезпечення соціальними послугами ВПО та працевлаштування переміщених соцпрацівників.

Фото: Донецька ОВА