Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Псевдореферендуми на ТОТ: навіщо росіянам їх проведення насправді

24 Серпня 2022, 13:34

Так звані референдуми на тимчасово окупованих територіях не є справжнім волевиявленням народу: людей шантажують невиплаченими пенсіями, обіцяють надати виплати чи гуманітарну допомогу в обмін на російський «паспорт». Крім того, окупанти обманом намагаються отримати від українців їхні персональні дані, щоб використати потім у фейкових операціях.

Рішення, прийняті на цих референдумах, не визнає жодна цивілізована правова держава. Їх проведення та вже фактично відомий організаторам результат потрібні для так званого внутрішнього вжитку – для громадяни росії, які у цій війні шукають виправдання збройній агресії проти сусідньої держави.

Росія хоче продемонструвати величезну «підтримку» народу, хоча насправді планує зробити українців рабами та змусити їх жити у світі без права на будь-яку власну думку.

Пам’ятайте, виїхавши з тимчасово окупованих територій, ви допоможете ЗСУ якнайшвидше звільнити нашу землю від окупантів. Не співпрацюйте з ворогом: не беріть «паспорт» і не ставайте учасниками псевдореферендуму!