Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як отримати гуманітарну допомогу переселенцям із Кремінної?

24 Серпня 2022, 13:09

Для того, щоб отримати гуманітарну допомогу, переселенцям із Кремінної можна звернутися до штабу у Дніпрі (вул. Роз’їзна, 22). Там за останні три дні його працівники видали допомогу понад 350 мешканцям Кремінської громади, повідомляє РеІнформ з посиланням на Луганську ОВА.

Надання допомоги відбувається за запрошенням телефоном або за списками, опублікованими у телеграмі «Креміняни Дніпра».

Також працює хаб у Рівному (вул. Фабрична, 20). Там обслуговують не лише жителів Кремінської громади, а й усіх переселенців із Луганщини, які перемістилися до Рівного й області.

У Києві (б-р Марії Приймаченко, 8, графік роботи закладу: понеділок-п’ятниця з 11:00 до 15:00) за перші дні роботи хабу переселенцям видано майже 200 харчових наборів.

Наразі триває процес укладення договору з Укрпоштою, тож невдовзі хаб відправлятиме посилки по Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській і Полтавській областях.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв про те, що у Харківську область доставили 1 тис. продуктових наборів із Казахстану. Гуманітарна допомога розподілена між громадами пропорційно кількості внутрішньо переміщених осіб, які там мешкають.

Фото з відкритих джерел