Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Не беріть «паспорти» рф на ТОТ – не допомагайте ворогу провести псевдореферендуми

24 Серпня 2022, 20:37

Після того, як окупанти зруйнували будинки й інфраструктуру в українських містах, їх головним завданням стало не забезпечення для людей хоча б мінімальних умов для виживання, а проведення псевдореферендумів, повідомляє Верховна Рада України.

Саме тому загарбники змушують громадян України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях у Херсонській і Запорізькій областях, брати російські «паспорти». При їх оформленні росіяни отримують персональні дані українців, які потім можуть використовуватися для підготовки так званих референдумів.

При цьому основним засобом збору голосів планується онлайн-голосування, яке вже ефективно застосовували для фальсифікації виборів у державну думу федеральних зборів рф. Рашисти розуміють, що добровільно українці не захочуть брати участі у жодних псевдореферендумах.

Крім того, Конституція України взагалі не передбачає можливості проведення місцевих референдумів щодо приєднання українських областей до інших держав. Тобто будь-які спроби проведення фейкових референдумів на тимчасово окупованих територіях не матимуть ніякого відношення до волевиявлення місцевого населення. Тому не беріть «паспорт» рф – збережіть Україну.

Нагадаємо, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України опублікувало п’ять причин не отримувати російський паспорт на ТОТ.

Фото: vchasnoua.com