Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Варшаві запрацював центр підтримки для українців

23 Серпня 2022, 19:49

Для українців, які через війну виїхали до Польщі, відкрито Центр підтримки та допомоги у Варшаві «Пліч-о-пліч». Там можна отримати консультацію з багатьох питань українською мовою.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на фонд «Польський міграційний форум».

Зокрема, до центру можна звернутися за індивідуальною психологічною підтримкою для дорослих і дітей, а також за загальними порадами, що стосуються налагодження життя у Польщі: пошуку житла, роботи, оформлення всіх необхідних документів, доступу до освіти та медичних послуг. Консультанти центру можуть допомогти, у тому числі з оформленням документів.

Також можливий супровід соціальних працівників, які спеціалізуються на підтримці клієнтів з обмеженими можливостями, жертв насильства та представників різних меншин. За потреби це може бути й супровід для доступу до освіти, медицини, оформлення документів про інвалідність.

Крім того, у центрі працюватиме кімната відпочинку для дітей, де вони зможуть залишитися як на час, доки батьки зайняті на консультації, так і в разі, якщо батьки мають інші справи, – поза ним.

Центр розташований на вул. Хмільна, 85/87 (ul. Chmielna, 85/87), заклад працюватиме у будні дні з 09:00 до 18:00. Попередній запис на консультації не потрібен. Усі послуги надаються безоплатно й українською мовою.

Раніше РеІнформ повідомляв, що у подорож до польського Лодзинського воєводства вирушили 50 дітей з Вінниччини. Більшість із них – з родин ветеранів АТО/ООС і військових, які захищають Україну.

Фото: фейсбук Центру підтримки та допомоги «Пліч-о-пліч»