Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

ВПО, які не отримали допомогу, зможуть повторно подати заявку на виплату

19 Серпня 2022, 14:41

Внутрішньо переміщені особи, які подавали заявки через Дію до 30 квітня 2022 р., але не отримали допомогу, зможуть додаткового звернутися із заявою до органу соцзахисту населення та отримати виплату. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні Уряду, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Для отримання допомоги людина повинна прийти до органу соцзахисту населення та написати заяву. Також треба додатково подати інформацію, збережену на носіях, що підтверджує факт подання заяви через застосунок Дія.

Допомога призначається протягом 10 робочих днів з надходження заяви.  Це можна зробити до 1 жовтня 2022 року.

Додамо, що відповідний документ розроблено Мінсоцполітики при взаємодії з Мінцифри, зокрема, за результатами наради, проведеної 22.07.2022 року під головуванням Віцепрем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Як уже повідомляв РеІнформ, своєчасність виплат для ВПО обговорювалася на нараді, що пройшла напередодні під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. На ній представники центральної та регіональної влади, органів соцзахисту, громадського сектору, міжнародних гуманітарних організацій домовилися прямувати всі сили, щоб проблеми з виплатами були негайно вирішені.

Фото: Мінреінтеграції

 

МІТКИ