Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Туреччина надає кримським татарам довгостроковий дозвіл на проживання у країні

13 Серпня 2022, 12:52

З початку серпня Міграційна служба МВС Туреччини розпочала видачу довгострокових посвідок на проживання кримським татарам. Таким чином турецька влада визнала за ними статус «співвітчизників із тюркським корінням». Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на видання Anadolu.

Згідно з турецьким законодавством, довгостроковий дозвіл на проживання у Туреччині можуть отримати лише іноземці, які перебувають у країні безперервно протягом 8 років. Відтепер від кримських татар не вимагатиметься виконання вказаної умови. Раніше під цей статус вже підпадали турки-ошук, уйгури, етнічні турки з Болгарії та Греції.

Охочі скористатися зазначеним правом зможуть звернутися до регіональних управлінь міграції з необхідними документами, попередньо записавшись на зустріч на сайті e-ikamet.goc.gov.tr.

Згідно з офіційними даними, лише 5% іноземців, які проживають у Туреччині, мають довгостроковий дозвіл на проживання. При цьому він є у 75% іноземців з тюркським корінням, що проживають у державі.

Раніше ми писали, що від початку повномасштабного вторгнення росії до Туреччини приїхали майже 280 тисяч українських біженців.

Фото: Anadolu