Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції від початку війни повернуло додому тіла 522 захисників України

12 Серпня 2022, 14:31

Від початку повномасштабного вторгнення Мінреінтеграції вдалося повернути додому тіла 522 військовослужбовців, які віддали своє життя за майбутнє України. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив Уповноважений з питань зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко, пише РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За його словами, передача тіл здійснюється з Донецького, Луганського та Харківського напрямків.

Уповноважений зауважив, що перемовини з ворогом про передачу тіл відбуваються за посередництва Червоного Хреста, а при самій передачі дотримуються норм Женевської конвенції.

«Ми продовжуємо працювати над поверненням рідним тіл наших захисників. Людям не слід хвилюватися, адже ми обов’язково повернемо кожного захисника, який віддав своє життя за Україну», – підкреслив Олег Котенко.

Нагадаємо, раніше Уповноважений з питань зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко передав спеціалізовані автомобілі-рефрижератори на потреби ЗС України в Дніпропетровській та Запорізькій областях, які Мінреінтеграції отримало від Уряду Польщі.