Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Магістратура у Європі: 64 українці отримали стипендії Erasmus+

12 Серпня 2022, 21:39

64 українці були відібрані на навчання по програмі Erasmus Mundus Joint Masters в університетах Європи та світу. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на телеграм EU supports Ukraine.

Переможцями стали 46 дівчат і 18 хлопців із Харкова, Києва, Львова, Миколаєва, Одеси й інших населених пунктів. Ще 69 кандидатів від України опинились у резервному списку.

Вони навчатимуться у найкращих університетах Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Данії, Естонії, Італії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Португалії, Фінляндії, Франції, Іспанії, Чехії та Швеції.

Загалом 317 українських студентів, у тому числі 303 магістрів і 14 докторантів, навчалися у межах програми Erasmus Mundus із 2014 року.

Як податися на магістерську програму Erasmus?

Конкурс оголошується кожного року восени. Знайти наявні магістерські програми підготовки за різними напрямами в університетах країн ЄС можна за цим посиланням.

Erasmus Mundus Joint Masters – це магістерські курси, розроблені як мінімум двома європейськими університетами. Erasmus+ покриває вартість навчання, а також надає кошти на проїзд, страхування, виготовлення візи та стипендію у розмірі 1 тис. євро на місяць. Студенти також відвідуватимуть мовні курси, дізнаватимуться про культуру країни свого перебування й насолоджуватимуться нею разом з одногрупниками зі всього світу.

Раніше РеІнформ повідомляв, що скульптор із закарпатського міста Іршава Микола Гліба переміг на Міжнародному чемпіонаті різьблення бензопилою. Він створив статую українського хлопчика-біженця, який плаче на кордоні з Польщею.

Фото: osvitanova.com.ua