Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Заявки 748 підприємців вже схвалили за програмою мікрогрантів для бізнесу

12 Серпня 2022, 18:59

За програмою мікрогрантів для бізнесу схвалено заявки 748 підприємців, які отримають фінансування для розвитку чи старту власної справи. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на телеграм Міністерства економіки України.

Реалізація бізнес-проєктів підприємців, заявки яких уже схвалено, дозволить створити понад 2 тисячі робочих місць. Найбільше грантів по другій хвилі отримають підприємці з Київської (55), Дніпропетровської (19), Полтавської (17), Львівської (17) та Вінницької (14) областей.

У відомстві зазначають, що планують видати близько 20 тисяч грантів. До участі у програмі може долучитися кожен українець, ФОП чи юридична особа. Учасники програми мають можливість отримати грант у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень на розвиток чи відкриття власного мікробізнесу.

Процес подачі заявок максимально простий – через портал «Дія». Спершу учасник має заповнити анкету. До заявки необхідно додати бізнес-план з інформацією про використання коштів гранта. Після подачі заявка проходить верифікацію Ощадбанку на предмет ділової репутації: відсутності банкрутства, податкових боргів, відкритих судових справ, накладених санкцій. Заявники, які успішно пройшли ці етапи, запрошуються до співбесіди. За її результатами й ухвалюється рішення щодо надання грантових коштів.

Нагадаємо, що у Полтаві запускають проєкт для підтримки підлітків-переселенців.

Фото: businesslaw.org.ua