Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У громаді на Вінниччині наметовий табір для переселенців стане рекреаційним центром

12 Серпня 2022, 13:11

Наметовий табір переселенців у Хмільницькій громаді Вінницької області за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стане рекреаційним центром. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Укрінформ.

Насамперед у громаді облаштували наметовий табір для переселенців. На березі Південного Бугу поблизу села Чудинівці громада розмістила кілька наметів, облаштувала зону відпочинку, відремонтувала під’їзні дороги для людей, які виїхали з окупованих регіонів. U-LEAD надала громаді намети, ліжка, спальні мішки, обладнання для побуту, а також станцію освітлення.

Зазначається, що спочатку встановили один намет та обладнали зони побуту, далі почали розбудовувати всю необхідну інфраструктуру. Рекреаційну зону планують створити для учнів місцевих шкіл, які з травня по вересень могли б тут відпочивати й оздоровлюватися.

Наразі у Хмільницькій громаді офіційно зареєстровані понад 6,7 тисячі переселенців, ще майже 3 тисячі людей переїхали до рідних і не мають статусу ВПО. Понад 2,6 тисячі – це діти, частина з яких тут піде до шкіл.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв про те, що на Львівщині може з’явитися нове містечко для поселення тисячі внутрішніх переселенців. Воно буде побудоване за принципом «місто у місті».

Фото: Укрінформ