Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: «Держава гарантує безпечну евакуацію»

11 Серпня 2022, 22:45

Про це Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук заявила сьогодні на брифінгу в Укрінформі, присвяченому обов’язковій евакуації з Донецької області, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За словами Віцепрем’єра, з 2 серпня до безпечних місць вже вдалося вивезти близько 4 тисяч мешканців Донеччини, серед яких орієнтовно 800 дітей. Однак, на території області ще залишається значна кількість громадян.

Разом з тим, проведення опалювального сезону в регіоні через зруйновану критичну інфраструктуру вкрай ускладнене. Для мешканців Донеччини, серед яких десятки тисяч дітей, найкращій вихід – своєчасна евакуація.

«Держава бере на себе обов’язок подбати про всіх, хто виїжджає, та гарантує безпечну евакуацію», – зазначила Ірина Верещук.

Нагадуємо, щоб безкоштовно виїхати з Донецької області до безпечного регіону, необхідно залишити заявку за телефоном (098) 890-33-18 або 1548, дістатися до місця збору, звідки буде йти евакуація.

Як уже повідомляв РеІнформ, для тих, хто збирається евакуюватись, в Мінреінтеграції озвучили відповідний алгоритм дій. Обов’язкова евакуація донеччан буде проходити злагоджено та чітко.

Фото: Мінреінтеграції