Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Світовий банк мобілізує для України додаткові 4,5 мільярда доларів фінансової допомоги

11 Серпня 2022, 12:48

Для фінансової підтримки України Світовий банк (СБ) анонсує надання додаткової фінансової допомоги у розмірі 4,5 млрд доларів. Кошти допоможуть Києву сплачувати соціальні послуги, пенсії та «задовольнять нагальні потреби, створені війною, що триває». Про це пише РеІнформ з посиланням на пресслужбу Світового банку.

«Додаткове фінансування сприятиме підтримці адміністративної спроможності уряду та наданню послуг для виконання основних функцій на національному та регіональному рівнях. Зокрема, проєкт допоможе Уряду України покривати соціальні виплати, послуги охорони здоров’я та пенсії, які є важливими для добробуту громадян країни та пом’якшення соціально-економічних наслідків війни», – йдеться у повідомленні.

У СБ зазначили, що ці гроші доповнюють фінансування інвестиційного проєкту (IPF) у розмірі 1,49 млрд доларів, затверджене у червні 2022 року. На сьогодні Світовий банк мобілізував майже 13 млрд доларів на надзвичайне фінансування, включаючи зобов’язання й обіцянки донорів, для підтримки надання основних державних послуг і допомоги у пом’якшенні широкомасштабних економічних наслідків війни.

Раніше ми писали, що Світовий банк, український Уряд і Європейський Союз спільно проведуть комплексне оцінювання збитків і потреб України.

Фото: Економічна правда