Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З’ясувати долю полоненого тепер простіше: у чат-боті НІБу з’явилася така можливість

10 Серпня 2022, 18:34

Чат-бот пошуку близьких людей у Телеграм @nib_uncp_bot, створений Національним інформаційним бюро спільно з ГУР МОУ, відтепер має унікальну функцію. Опція «Запит щодо полону» дозволить рідним простіше та швидше отримати актуальну інформацію про людину, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У чат-боті достатньо лише надати необхідну особисту інформацію та повідомити ПІБ людини, долю якої намагаєтесь з’ясувати. Протягом 15 хвилин опрацьовуються та надаються найсвіжіші дані, які є у розпорядженні НІБу, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, інших відомств, а також Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

«Наша задача – знайти та доправити додому всіх українських громадян, з якими втрачено зв’язок через війну чи вони потрапили у ворожий полон, – говорить керівник НІБу Олександр Смирнов. – Робота ведеться постійно. Пам’ятаємо про кожного і, переконаний, усіх повернемо».

Раніше РеІнформ повідомляв, що Служба безпеки України запустила онлайн-сервіс із пошуку зниклих безвісти та військовополонених в умовах війни.

Фото: Мінреінтеграції