Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

10 тисяч українців із ТОТ і зон бойових дій отримають додаткові виплати завдяки співпраці Кабміну з неурядовою організацією ACTED

9 Серпня 2022, 14:06

Додаткову до державних програм фінансову підтримку отримають 10 тисяч людей з числа найбільш вразливих груп із тимчасово окупованих територій і зон активних бойових дій. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство соціальної політики України.

Йдеться про одноразову виплату на 3 місяці з розрахунку 2220 грн на людину в місяць. На початковому етапі грошову допомогу зможуть отримати мешканці Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. Для цього потрібно подати відповідну заявку через платформу «єДопомога».

ACTED – неурядова організація зі штаб-квартирою в Парижі (Франція), яка заснована у 1994 році. В Україні працює з 2015 року. З 24 лютого цього року активізувала свою діяльність для підтримки постраждалих у гарячих точках в Україні, внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб, а також груп біженців у сусідніх країнах Центральної Європи.

Раніше ми повідомляли, скільки грошей благодійники зі всього світу вже перерахували для українців через платформу «єДопомога».

Фото: pixabay