Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Релоковані до Закарпаття підприємства відчувають кадровий голод

8 Серпня 2022, 19:59

Нещодавно під час зустрічі з представниками органів державної та виконавчої влади, підприємцями очільник військово-цивільної адміністрації Віктор Микита зазначив, що Закарпатська область лідирує за показниками економічного зростання, повідомляє РеІнформ з посиланням на портал Uzhgorod.net.ua.

«В області зросла частка місцевих підприємців: до нас релокувалися понад 400 підприємств і компаній, а це близько 8000 робочих місць. Тому планові надходження до бюджетів перевиконуються», – розповів голова ОВА.

Він акцентував увагу присутніх на тому, що більше сотні підприємств не можуть знайти на території Закарпаття достатньо працівників.

«Це проблемне питання і для його вирішення ми створили робочу групу, яка проаналізує ефективність центрів зайнятості регіону. Працівники адміністрації зберуть інформацію від роботодавців – які вони мають вакансії, працівників яких саме професій і скільки потребують. Маємо посісти місце комунікатора між працівниками та бізнесом, щоб володіти повною інформацією щодо робочих місць, умов та оплати праці», – наголосив очільник військово-цивільної адміністрації Віктор Микита.

Нагадаємо, релоковані та місцеві роботодавці можуть подати заяви до обласного центру зайнятості на компенсацію витрат за працевлаштування ВПО.

Фото: Uzhgorod.net.ua