Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Харківщині тиском на місцеве населення окупанти намагаються прискорити незаконну паспортизацію – ГУР МО

8 Серпня 2022, 18:33

Окупанти посилюють тиск на місцеве населення тимчасово окупованих територій. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на телеграм Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

У Великому Бурлуці Харківської області окупаційна адміністрація здійснює тиск на місцевих підприємців з метою змушення їх до отримання паспортів рф і перереєстрації відповідно до російського законодавства.

У багатьох населених пунктах окупанти погрожують закрити та націоналізувати підприємства. Також буде вводитися щомісячний «податок» на кожен автомобіль підприємств у розмірі 5000 російських рублів.

Водночас після прибуття до Балаклії нового батальйону окупантів, зокрема з числа мобілізованих у рф колишніх в’язнів, стрімко зросло агресивне ставлення до місцевого населення, жорстокість та аморальна поведінка ворогів загалом.

Крім того, продовжуються конфлікти між підрозділами противника на етнічному підґрунті, що часто зачіпають цивільне населення. Так, на окупованій території Запорізької області у результаті такого конфлікту був застрелений заступник командира чеченської національності одного з підрозділів. А у Зеленопіллі окупант у стані алкогольного сп’яніння на БТР збив електричний стовп, через що було знеструмлено населений пункт.

На окупованій території Херсонщини, зокрема у Голій Пристані, посилюється «пресинг» місцевого населення на блокпостах.

Раніше ми писали, що на тимчасово окупованій території Херсонської області окупаційна влада змушує молодь вступати у створені проросійські організації.

Фото: Судебно-юридическая газета