Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Кіно заради Перемоги!»: Держкіно починає національний кінотур на підтримку ВПО та військових

8 Серпня 2022, 16:41

Держкіно за підтримки Офісу президента починає національний кінотур на підтримку внутрішньо переміщених осіб та українських військових під назвою «Кіно заради Перемоги!». Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Facebook-сторінку ДержКіно України.

Зазначається, що проєкт складатиметься з двох частин: кінопоказів у громадах ВПО та у військових частинах.

Для демонстрації фільмів будуть використовувати традиційні проектори у кінозалах і пересувні комплекси – кіномобілі. У програмі будуть українські повнометражні ігрові, документальні та короткометражні фільми різних жанрів.

Тур охопить 15 областей України: Київську, Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку, Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську, Волинську, Житомирську, Полтавську, Харківську, Чернівецьку та Запорізьку.

З міркувань безпеки Держкіно не буде анонсувати місця показів. Для того, щоб взяти участь у проєкті, необхідно написати на пошту info@usfa.gov.ua.

Кінопокази будуть проведені у межах заходів до Дня незалежності. Національний кінотур триватиме до кінця вересня 2022 року.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв про те, що популярний стримінговий сервіс Netflix розпочинає співпрацю з Україною, щоб підтримати українську кіноіндустрію.

Фото: Facebook/ДержКіно України