Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Литві запускають Міжнародну українську школу

8 Серпня 2022, 14:36

Філію Міжнародної української школи (МУШ) відкривають у литовському місті Клайпеда. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Facebook-сторінку депутатки Сейму Литви Лігіти Гірскене.

За її словами, вже підписаний договір про співпрацю з приватною українською школою про відкриття філії у Литві. Також обговорені можливості щодо надання приміщень під навчальний заклад.

Зазначається, що у Клайпеді перебувають близько сотні українських вчителів, тож їх планують залучити до процесу навчання. Наразі у місті для наших педагогів намагаються знайти курси з вивченням литовської мови.

Про МУШ

Міжнародну українську школу заснували у 2006 році в Києві. Вона надає можливість здобути початкову, базову та повну середню освіту як дистанційно, так і екстерном.

Станом на 2012 навчальний рік у школі за очною формою здобуття освіти навчалося майже 2000 школярів і 400 – за дистанційною формою навчання з 9 країн Європи, зокрема, з Італії, Іспанії, Португалії, Чехії, Австрії, Бельгії, Греції та Франції.

Школа працює за програмами Міністерства освіти і науки України, а у випускників є можливість здобути атестат державного зразка та вступити до вищого навчального закладу України.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв про те, що Болгарія продовжує підтримувати студентів з України, які навчаються у місцевих вишах. Уряд країни прийняв рішення надати студентству разову грошову допомогу у розмірі 300 левів на кожного.

Фото: Facebook/Ligita Girskienė