Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Куди звертатися переселенцям із Попаснянської громади за допомогою

8 Серпня 2022, 11:09

Мешканці Попасної, які потребують гуманітарної допомоги, зможуть отримати її через відділення Укрпошти. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Луганську обласну державну адміністрацію.

Для того, щоб отримати її у серпні, необхідно заповнити форму. Телефон для довідок з гуманітарних питань: +38 (050) 645 19 28. Телефонувати можна з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00.

Також Луганська ОДА нагадує інші доступні сервіси для допомоги мешканцям області. Реєстр осіб, які потребують поліпшення житлових умов в частині отримання власного помешкання (заповнюється українською мовою, особою старше 18 років, яка є власником житла) доступний за наступним посиланням.

Для участі у анкетуванні щодо визначення потреб та організації роботи з надання безоплатної допомоги у сфері соціальних питань слід заповнити форму тут.

У разі виникнення загальних питань необхідно писати у месенджер на офіційній сторінці Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації у мережі Facebook, на e-mail: vuconcom@ukr.net або телефонувати за номером +38 (066) 697 84 10.

Як уже повідомляв РеІнформ, на соціальній платформі «єДопомога» волонтери та благодійники здійснили передплат на продукти та ліки вже на понад 1 млн грн.

Фото: Луганська обласна державна адміністрація