Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції: підсумки тижня – найважливіше

6 Серпня 2022, 22:37

Тиждень, що минає, був насичений різноманітними подіями. Чимало з них так чи інакше стосувалися наших співгромадян, які через війну були змушені покинути домівки й переїхати, а також тих, хто залишився на тимчасово окупованих територіях. РеІнформ пропонує добірку найбільш важливих подій з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

  • Розпочалась обов’язкова евакуація цивільного населення з Донеччини, оголошена Урядом. За перший тиждень евакуйовано понад 2 тис. громадян, серед яких жінки, діти, літні та маломобільні люди. Дехто з громадян евакуюється навіть зі своїми домашніми улюбленцями. Нагадаємо, Координаційний штаб по евакуації з Донеччини очолює віцепрем’єр Ірина Верещук.
  • Вдалося вивезти з території рф ще трьох українських дітей. Окупанти доправили сім’ю харків’янки Любові Бобро з малими дітьми до Сибіру. Зусиллями команди Мінреінтеграції та особисто Віцепрем’єра Ірини Верещук вони були повернуті додому. Загалом на сьогодні в Україну повернуто 50 дітей, незаконно вивезених до рф.
  • Уряд схвалив законопроєкти, розроблені командою Мінреінтеграції, що уточнюють, яка діяльність мешканців ТОТ не вважається колабораціонізмом. Законопроєкти подаються на розгляд ВРУ – тепер слово за парламентом.

Фото: Мінреінтеграції