Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як мають працювати торгові центри та магазини в Україні під час повітряної тривоги

5 Серпня 2022, 15:01

Після 24 лютого в Україні не з’явилося жодних нових настанов чи норм щодо того, як діяти під час повітряних тривог. Єдине нове на цю тему – це рекомендації ДСНС і військових адміністрацій. З формального погляду вони не обов’язкові для виконання. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на hromadske.

Станом на сьогодні адміністрація торгово-розважального центру (магазину, супермаркету) повинна сповістити всіх про небезпеку та повідомити людям, де найближче укриття. Однак вона не мусить припиняти роботу закладу та виводити людей.

Щодо працівників ТРЦ, то керівництво має прослідкувати, щоб вони пішли в укриття. Залишитися можуть лише відповідальні за збереження майна. Однак якщо якийсь працівник не захоче виходити, змушувати його не можна.

Згідно з чинним законодавством, заклади не зобов’язані мати укриття для населення, а адміністрація не несе прямої відповідальності за загибель людини.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв, що парламент зробив обов’язковим облаштування у новобудовах укриттів для захисту населення.

Фото: Старкон.City