Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Олег Котенко: «Ми повернемо тіла всіх загиблих додому»

5 Серпня 2022, 10:02

Мінреінтеграції продовжує активну роботу з повернення тіл військовослужбовців, які віддали своє життя за Україну, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За словами Уповноваженого з питань зниклих безвісти за особливих обставин Олега Котенка, для виконання таких завдань не вистачає спеціалізованих автомобілів.

Саме тому Мінреінтеграції в особі Віцепрем’єр-міністра ‒ Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук звернулося за допомогою до Уряду Польщі.

Країна-побратим вкотре підтримала в нелегкий для України час та надала два спеціалізованих автомобілі (рефрижератори) MAN для виконання завдань з перевезення та повернення загиблих воїнів до дому.

Автомобілі будуть передані для роботи формувань в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

«Дякую усім, хто долучився до вирішення цієї проблеми. З упевненістю можу сказати, що завдяки наданій техніці ми зможемо більш оперативно працювати в цьому напрямку. Ми обов’язково повернемо тіла всіх загиблих бійців додому», – зауважив Олег Котенко.

Як уже повідомляв РеІнформ, Урядом визначено порядок обміну тілами загиблих та процедуру збору останків.