Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: «Влада забезпечить належні умови для ВПО!»

5 Серпня 2022, 8:50

Жодна сім’я, яка змушена переселятись з небезпечних регіонів, не залишиться поза увагою влади, запевнила віцепрем’єр Ірина Верещук.

Команда Віцепрем’єр-міністра інспектувала місця компактного поселення ВПО на Київщині: побували на Переяславщині, у Бориспільському та Броварському районах. Поспілкувались з десятками сімей, повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Влада намагається забезпечити кожному належні умови та захист. Ми тут, щоб переконатись, що взимку будуть усі зігріті. І саме для того оголошена обов’язкова евакуація з Донеччини, де не буде тепла, газу, світла та води. Всіх, кого треба вивезти – маломобільні, важкі хворі, старші люди з їх домашніми улюбленцями – ми всіх вивеземо, без виключень. Нікого не кинемо напризволяще», – запевнила Ірина Верещук.

Нагадаємо, раніше Ірина Верещук очолила Координаційний штаб по евакуації з Донеччини, який за ініціативою Мінреінтеграції був створений рішенням Кабміну.

Нещодавно РеІнформ повідомляв корисну та важливу інформацію, яку необхідно пам’ятати громадянам, які евакуюються з Донеччини.

Фото: Мінреінтеграції